Договір про спільну діяльність 18 червня 2012 р. підписали голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко та голова громадської організації «Асоціація позашкільних навчальних закладів України» Тетяна Свірська.

Основними напрямами спільної діяльності визначено інформаційно-методичне забезпечення позашкільних навчальних закладів (ПНЗ) з питань проведення контрольних заходів, узагальнення та поширення досвіду ПНЗ у впровадженні інноваційних форм і методів внутрішнього контролю за якістю навчально-виховного процесу.

Також заплановано проведення нарад і семінарів щодо контролю діяльності позашкільних навчальних закладів, консультативної роботи у ПНЗ з питань контролю за організацією навчально-виховного процесу.

Окрім того, сторони обговорили питання щодо системи вітчизняної позашкільної освіти, напрямів розвитку, участі Державної інспекції в удосконаленні навчально-виховного процесу у ПНЗ.

Як зазначив Михайло Гончаренко, підписання заначеного документа є наступним кроком у налагодженні ефективної співпраці інспекції з громадськими освітянськими організаціями та забезпеченні відкритості роботи ДІНЗ України.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу