І нагальні питання обговорили, і у волейбол пограли. Всеукраїнська координаційно-методична рада - ifgУ Чернівцях на базах професійно-технічного училища № 8, будівельного професійного ліцею та Вищого професійного училища радіоелектроніки Комітет із фізичного виховання та спорту МОН України провів Всеукраїнську координаційно-методичну раду з питань розвитку фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в професійно-технічних навчальних закладах.

Мета заходу ? обговорити питання щодо фізичної культури у професійній підготовці майбутніх робітників, покращення роботи щодо створення здоров’язберігаючого середовища в навчальних закладах та обговорення проекту навчальної програми фізичної культури для спеціальних медичних груп у професійно-технічних навчальних закладах. 

У роботі координаційно-методичної ради взяли участь головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Світлана Атрощенко, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Анатолій Швець, начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання МОН України Корнелій Жукотинський, голова ради директорів професійно-технічних навчальних закладів Василь Сідор і керівники фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.

І нагальні питання обговорили, і у волейбол пограли. Всеукраїнська координаційно-методична рада - dvsІз вітальним словом виступив Анатолій Швець, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА. Він зазначив про необхідність проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у професійно-технічних навчальних закладах, розповів про спортивні досягнення Чернівецької області.

Світлана Атрощенко, головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту, привітала учасників і порушила питання щодо методичного забезпечення навчальних закладів.

Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Корнелій Жукотинський розповів про фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу в професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області.

Директор професійно-технічного училища № 8 (м. Чернівці) Роман Цвірінько розповів про умови, які створені в навчальному закладі для проведення уроків з фізичної культури і здоров’я та професійної підготовки майбутніх робітників.

Керівник фізичного виховання професійно-технічного училища № 8 (м. Чернівці) Роман Купіна ознайомив присутніх із спортивною базою та розповів про спортивно-масову роботу з учнями закладу.

Із презентацією програми виступили Наталія Лук’янченко – головний спеціаліст Харківського обласного відділення Комітету з фізичної культури та спорту та Ірина Пігарєва – керівник фізичного виховання ДНЗ «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище».

Активну участь в обговоренні проекту програми взяли керівники фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.

Учасники координаційно-методичної ради відвідали будівельний ліцей та вище професійне училище радіоелектроніки, де ознайомилися з навчально-матеріальною спортивною базою, організацією фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Антоніна Грищук, викладач фізичної культури машинобудівного ліцею, ознайомила присутніх із досвідом роботи з проведення занять у спеціальних медичних групах навчального закладу.

Фрагменти уроків для учнів СМГ різних захворювань продемонстрували викладачі (Наталія Куліш) і студенти кафедри фізичної культури Чернівецького державного медичного університету.

У вищому професійному училищі радіоелектроніки відбулася товариська зустріч із волейболу між керівниками фізичного виховання Чернівецької області та членами координаційно-методичної ради, присвячена пам’яті керівника фізичного виховання, члена координаційної ради Дички Б.М.

В обговоренні рекомендацій Всеукраїнської координаційно-методичної ради взяли участь усі присутні. Зокрема, в рекомендаціях зазначено про необхідність розроблення навчальної програми з фізичного виховання для спеціальних медичних груп для учнів ПТНЗ і методичних рекомендацій щодо захворювань, вивчення в регіонах кращого досвіду роботи з формування здорового способу життя, створення умов для максимального залучення учнів у спортивні секції та гуртки, формуванню в учнів навичок самостійних занять фізичними вправами, зміцнення здоров’я та фізичного розвитку учнів тощо.

На 2014 рік був затверджений план роботи Всеукраїнської координаційно-методичної ради.

Планується до початку нового навчального року затвердити програму з фізичної культури для спеціальних медичних груп у професійно-технічних навчальних закладах і методичних рекомендацій щодо її використання.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *