Веб-камери ноутбуків Apple можуть таємно шпигувати за вами - images 32Веб -камери, вбудовані в комп’ютери iMac і MacBook випуску 2008 року й раніше, можуть використовуватися для таємного стеження за користувачами.

Про це пише The Washington Post, посилаючись на доповідь дослідників Стівена Чековея (Stephen Checkoway) і Меттью Брокера (Matthew Brocker).

Дослідники встановили, що стеження можна відключити, здійснивши ” перепрошивання ” мікроконтролера камери. На їхню думку, якщо світлодіод не діє, то фото- і відеостеження через камеру стають непомітними для користувача. Як доказ Чековей і Брокер написали програму iSeeYou.

Вона змушує вбудовану камеру комп’ютера записувати відео, не запалюючи світлодіод.  Щоразу при запуску програма вносить зміни в прошивку мікроконтролера веб-камери, а перед завершенням роботи повертає її в початковий стан. Дослідники заявили, що iSeeYou працює тільки на старих ” маках “. Але вони, втім, не відкидають можливості, що схожі уразливості можуть бути і в більш нових комп’ютерах.

За матеріалами сайту ru.tsn.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *