Вітчизняний менеджмент: стан, проблеми, перспективи. Саме за такою тематикою 20 грудня в Національному університеті державної податкової служби України відбувся науково-практичний семінар. Організатором виступив науковий клуб «Менеджер» кафедри менеджменту. Учасниками заходу були професорсько-викладацький склад кафедри та студенти 2 ? 5 курсів університету.

Захід розпочався з привітальних виступів викладачів кафедри менеджменту, під час яких було відзначено актуальність тематики зібрання. Відкрив засідання завідувач кафедри менеджменту, к.т.н., професор Микола Гусятинський. У своєму вступному слові він зосередив увагу на високій практичній значущості окресленої для обговорення проблематики та побажав усім учасникам плідної і конструктивної роботи. Ґрунтовно окреслила проблемні аспекти семінару заступник завідувача кафедри менеджменту з організаційної роботи та інноваційного розвитку, к.е.н., доцент Ганна Євтушенко й закликала присутніх до жвавої та плідної дискусії. До учасників засідання з вітально-напутнім словом звернулися також: к.пед.н., доцент, заступник завідувача кафедри менеджменту з наукової роботи Алла Грушева, заступник завідувача кафедри з виховної роботи Віталій Салямон.

У ході своїх виступів студенти представили увазі присутніх змістовні, пізнавальні, практично значущі доповіді, в яких розкривалися стан, проблеми та перспективні аспекти ефективного менеджменту.

За результатами обговорення кращою було визнано доповідь студента групи ЕМУ-52 Романа Вороб’я на тему «Ментальні карти як один з інструментів управління часом».

У ході наукового заходу між учасниками семінару та доповідачами тривала цікава дискусія й загальне обговорення порушених питань.

На завершення завідувач кафедри подякував усім учасникам семінару за організацію та підготовку, цікаві виступи й побажав подальших наукових, професійних та особистих звершень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу