Міністр молоді та спорту поспілкувався із студентами КНУБА -Україні потрібен час, аби підготуватися до підписання асоціації з ЄС. На цьому наголосив міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін 24 грудня 2013 року під час зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету будівництва та архітектури.

За словами міністра, є серйозні ризики в тому, що економіка України за багатьма параметрами не здатна конкурувати з європейськими товаровиробниками. Тому одне із завдань, яке необхідно виконати, адаптувати вітчизняну економіку до європейських стандартів. 

Водночас Равіль Сафіуллін зазначив, що треба також розширювати та поглиблювати двостороннє співробітництво з Російською Федерацією за напрямами, які є перспективними. За словами міністра, Російська Федерація є найбільш містким ринком збуту товарів традиційного українського експорту продукції агропромислового комплексу, машинобудування, металургійної та хімічної промисловості.

Під час спілкування зі студентами міністр також окреслив основні завдання, які стоять на сьогодні в молодіжній сфері та шляхи їх розв’язання.

Равіль Сафіуллін зазначив, що формування і реалізація економічного аспекту молодіжної політики – невід’ємна складова проголошеного Президентом України Віктором Януковичем курсу на цілісну модернізацію суспільства, його інтеграцію в загальноєвропейський цивілізаційний простір.

Під час розмови міністр також поінформував присутніх про стан і розвиток спортивної інфраструктури в Україні.

На завершення Равіль Сафіуллін запевнив, що курс на європейську інтеграцію залишається незмінним.

За інформацією прес-служби Міністерства молоді та спорту України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *