Студент харківського Політеху вивів нову математичну теорію - thumb big 323x242 96e0Артем Фучко – студент 4-го курсу ХПІ. Складаючи всі числа підряд, побачені випадково на вулиці, номери машин, будинків і т.п., студент технік-еколог зумів вивести теорію чисел, що була зареєстрована у вересні 2013 року в Державній службі інтелектуальної власності України. У чому ж полягає ця теорія?
Суть алгоритму полягає в тому, що, незалежно від того, як комбінувати цифри в числі, однозначна сума цифр числа виходить однаковою ( 123 : 1 +2 +3 = 6 або 12 +3 = 15 , а 1 +5 = 6). Теорія поширюється також на операції з вирахуванням і множенням цифр.
Відкриття здається доволі простим, але, як відомо, все геніальне – просто. Артем поділився своїми спостереженнями з викладачами, а потім було вирішено заявити про це в Держслужбу інтелектуальної власності. На реєстрацію “відкриття ” витратили  11 місяців. Чому Артем почав складати числа, йому важко відповісти навіть самому собі.
Однак будь-які випадкові числа і їх поєднання, що трапляються йому на очі, викликають у студента інтерес.

Так, Артем звертав увагу на телефонні номери, номери автомобілів, дати. Близькі люди здивовані тим, що Артем відкрив себе в математиці. З повагою ставляться до студента однокурсники та викладачі. Артем отримує підвищену стипендію за хорошу успішність, проте претендувати на президентську премію не доводиться, бо ця премія не поширюється на студентів 5-6 курсів. Заявку можна подати лише влітку, але тоді Артем перейде на наступний курс .
Можливо, це стане лише поштовхом до  нових відкриттів.

За матеріалами сайту tree.biz.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *