На базі навчально-виховного об’єднання № 136 «Класична гімназія імені Кирила і Мефодія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр» Дніпропетровської міської ради відбувся обласний семінар-практикум «Впровадження проекту «Fair Play – Чесна гра» в загальноосвітніх навчальних закладах області».

Мета семінару – ознайомлення з проектом«Fair Play – Чесна гра: профілактика ВІЛ і навчання життєвим навичкам через гру у футбол» керівників методичних об’єднань вчителів фізичної культури та вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів області. 

Учні та педагогічний колектив навчального закладу, який очолює Валерій Письменний, заслужений учитель України, радо вітали учасників семінару.

Семінар відкрили: Лариса Лаврова, завідувач кафедри філософії та культури здоров’я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Людмила Гут, провідний спеціаліст Дніпропетровського обласного відділення з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Андрій Куций, заступник директора з науково-експериментальної роботи та Георгій Галушук, заслужений учитель України, вчитель фізичної культури, ознайомили учасників семінару з традиціями, досягненнями та планами на майбутнє дружнього колективу гімназії.

Практичний блок семінару на тему: «Методика впровадження проекту «Fair Play – Чесна гра» та проведення практичних занять із класами (групами дітей) проводили Всеукраїнські тренери: Олена Єгорова, вчитель фізичної культури ЗОШ № 11 (місто Павлоград) та Григорій Коваленко, вчитель фізичної культури ЗОШ № 5 (місто Синельникове).

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу