25 грудня 2013 року в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулося засідання конференції трудового колективу за участі 147 делегатів. Під час засідання ректор університету Петро Саух представив звіт про роботу університету в 2013 році.

У звіті ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух дав глибокий аналіз досягнень університету в науковій, навчальній, методичній, виховній і фінансово-господарській роботі. Зокрема, йшлося про успіхи студентів і науково-педагогічних працівників, їхню участь у різноманітних програмах обміну, наукових конкурсах, олімпіадах, про проведення культурних заходів та акцій. Окрему увагу Петро Саух звернув на міжнародну діяльність університету, мобільність викладачів і студентів та їхню участь у міжнародних освітніх проектах і програмах. 

«На сьогодні функціонують 32 угоди із зарубіжними університетськими центрами. Особливого розвитку набуває співпраця із польськими університетами. Зокрема це стосується програми подвійних дипломів, організації та проведення конференцій, обміну викладачами тощо. Наші викладачі та студенти здійснюють поїздки за кордон із метою участі у конференціях, семінарах-тренінгах, читаннях лекцій, стажування тощо. Зарубіжні професори читають лекції в нашому університеті», – зауважив ректор.

За словами Петра Сауха, з метою підвищення якості навчального процесу в університеті регулярно проводяться соціологічні опитування студентів, ефективно функціонує «Скринька довіри», що дає змогу ректору одразу реагувати на запити студентів, моніторинг якості викладання та навчально-методичного забезпечення дисциплін в інститутах і на факультетах університету.

Також ректор університету ознайомив делегатів конференції з результатами профорієнтаційної роботи, відзначивши активізацію докладених зусиль і досвід успішної співпраці з загальноосвітніми закладами, підприємствами та установами, з якими університет має підписані угоди.

«Попри проблемність нинішнього року, ми не лише зберегли, а й наростили свій потенціал. На тлі інших навчальних закладів регіону ми залишаємось лідерами», – резюмував ректор Петро Саух і зазначив, що у новому році університет переведе в практичну площину усі наявні угоди про подвійний диплом, спільні наукові проекти, гранти тощо, розгорне роботу з масштабнішого надання освітніх послуг на міжнародному рівні і ще більше розширить мобільність викладачів і студентів тощо.

Свої міркування щодо звіту ректора висловили голова профспілкового комітету працівників університету, керівник центру довузівської підготовки та післядипломної освіти Лариса Янович, декан факультету фізичного виховання та спорту Тамара Кутек, заступник директора з виховної роботи ННІ філології та журналістики Марія Масловська, завідувач кафедри педагогіки Олена Антонова, голова профспілкового комітету студентів та аспірантів Олег Антонов і комендант гуртожитку № 4 Віктор Роговський.

Делегати конференції трудового колективу ЖДУ імені Івана Франка одноголосно ухвалили звіт ректора Петра Сауха.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу