ВСТУП-2012: ВСЕ ПРО СЕРТИФІКАТ ЗНО - pravila priema19 червня українські абітурієнти дізналися бали, які вони набрали під час тестування з української мови та біології. Нагадуємо, що результати ЗНО кожен учасник може побачити на індивідуальній сторінці на сайті УЦОЯО – testportal.gov.ua. Як повідомляє  УЦОЯО, в багатьох вступників виникають питання щодо Сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання. Фахівці центру відповіли на найбільш актуальні запитання абітурієнтів щодо цього важливого документа.

ВСТУП-2012: ВСЕ ПРО СЕРТИФІКАТ ЗНО - 0 1Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання – це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання, а також отримані результати, указані в додатку до нього.

Сертифікат видається під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. У лівій верхній частині Сертифіката має бути вклеєна фотокартка абітурієнта. Нижній правий кут фотокартки скріплюється із бланком Сертифіката спеціальною номерною голографічною наліпкою прямокутної форми.

Під час тестувань у Сертифікаті проставляються позначки про проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета.

У разі втрати або пошкодження Сертифіката абітурієнт повинен звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката Сертифіката. Передрук Сертифіката здійснюється за кошти особи, яка його замовляє.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зазначаються в Інформаційній картці, що є додатком до Сертифіката. Інформаційну картку абітурієнт роздруковує самостійно з інформаційної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу абітурієнт має подати до приймальної комісії Сертифікат та Інформаційну картку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *