Із 25 грудня 2013 року до 11 січня 2014 року в державному позашкільному закладі – дитячому закладі санаторного типу – відпочили та оздоровилися 82 дітей Сумської області.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» в Сумській області проводиться не лише літнє, а й осіннє та зимове оздоровлення талановитої молоді. Це – традиція, яку ми продовжуватимемо в майбутньому», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко. 

Під час зимової зміни в державному позашкільному закладі – дитячому закладі санаторного типу «Ровесник» – оздоровилися 24 переможці всеукраїнських конкурсів: слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук, 23 лідери учнівського самоврядування, 19 переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін і 16 юних спортсменів. Зимова оздоровча зміна творчо-дозвільного спрямування пройшла під девізом «Чарівний калейдоскоп пізнання, розваг та нових відкриттів».

За словами Тамари Іщенко, на оздоровлення і відпочинок кожної дитини в рамках зимової зміни в «Ровеснику» Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності спрямував 756 гривень. Загалом Фонд виділив 60480 гривень, а обласний бюджет – 100 тисяч гривень.

«Символічним є те, що ми закриваємо зимову оздоровчу зміну в «Ровеснику» в день 75-ї річниці утворення нашої області, адже без знання минулого неможливо будувати майбутнє», – резюмувала Тамара Іщенко.

За інформацією Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу