На Херсонщині торік створили майже тисячу додаткових місць у ДНЗ - detsad v teatre 01Голова Херсонської обласної держаної адміністрації Микола Костяк на розширеній обласній селекторній нараді наголосив на завданнях місцевої влади у сфері освіти.

«Ми повинні забезпечити доступ кожної дитини до дошкільної освіти в кожній територіальній громаді. Необхідно провести оптимізацію навчально-методичних і матеріально-технічних навчальних закладів з урахуванням вимог нових державних стандартів освіти», – озвучив одне із завдань, що стоять перед владою на місцях у 2014 році, голова Херсонської обласної держаної адміністрації Микола Костяк на розширеній обласній селекторній нараді.

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко зазначила, що вже в 2013 році була розпочата реалізація національного проекту «Відкритий світ», що забезпечує рівний доступ до знань учням із міських і сільських шкіл завдяки використанню сучасних інформаційних технологій.

Відповідні здобутки, за словами Ганни Пономаренко, є і в дошкільній освіті.

«Усього по області створено 986 додаткових місць, завдяки чому показник охоплення дітей дошкільною освітою зріс до майже 98%. Також збільшилась мережа позашкільних навчальних закладів, де функціонує понад 2 тисячі 600 гуртків і секцій», – повідомила заступник голови облдержадміністрації.

Крім цього, Микола Костяк акцентував увагу на тому, що в 2014 році слід продовжувати роботу з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку.

Також було вказано і на те, що галузь фізичної культури та спорту має надалі розвиватись – зокрема, на перший план виходить збереження та розвиток мережі спортивних споруд, а також забезпечення їх матеріально-технічної бази.

За словами Миколи Костяка, вдалося завершити всі підготовчі роботи для початку масштабного будівництва у 2014 році Олімпійського центру з підготовки спортсменів із водних видів спорту в Цюрупинському районі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *