Щодо проведення «позапланової перевірки» Державною інспекцією КНУ імені Тараса Шевченка -У відповідь на інформацію, яку поширили інтернет-видання про «позапланову перевірку київських вишів» Державною інспекцією навчальних закладів України (далі – ДІНЗ), інформуємо. 

Відповідно до наказу ДІНЗ України від 10.01.2014 р. № 01-13/2 комісія Державної інспекції вивчала питання щодо стану організації і проведення зимової сесії на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за окремими напрямами підготовки та спеціальностями.

Вивчення проводилось на підставі рішення спільної комісії Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України , Міністерства юстиції України та представників студентського самоврядування з розгляду протесту (протокол № 1 від 25.12.2013 р.). Вказана комісія була створена за ініціативою Студентської координаційної ради (СКР).

На сьогодні ДІНЗ України завершила роботу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Під час роботи комісії до Міністерства не надходило звернень та скарг щодо порушення комісією прав і свобод студентів та викладачів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *