Різдвяний бал для дошкільнят міста Горлівки -Бал дошкільнят відкрив сезон Різдвяних балів, які ось уже третій рік проводять у місті Горлівці. Вальс, менует, полонез та інші бальні танці, як справжні світські леді та джентльмени, виконували вихованці дитячих садків міста на сцені Горлівського Будинку дитячо-юнацької творчості.

Майже 60 дошкільнят із 11-ти дитячих садків міста, кружляючи в танці, вміло демонстрували свої таланти. Ці діти – переможці й учасники міських конкурсів «Розумники і розумниці», «Вище райдуги», «Зіркові малюки», «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Горлівський міський голова Євген Клеп привітав юних талантів та їхніх наставників і батьків зі святами, побажав успіхів, нових звершень у новому році.

Із вітальними словами та побажаннями до дітей і дорослих звернулися депутати міської ради Юлія Артемова та Світлана Басова, відзначивши важливість збереження традицій, які розвивають сімейні цінності.

Атмосфера справжнього казкового балу панувала не тільки на сцені, а й у залі, де разом із батьками понад 140 дітей брали участь у чарівному дійстві.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *