Найсильніша школярка - хвора - 81cf1ac7fc5206cbe442e74b0cf4bb9a16-річна дівчинка з Великобританії стала найсильнішою школяркою завдяки своїй хворобі.

Два роки тому в Лареска Браун діагностували синдром гіпермобільності суглобів. Дівчинка страждала від дуже сильного болю й раз-у-раз ризикувала вивихнути якийсь суглоб. Тоді дівчина вирішила зайнятися важкою атлетикою, що суттєво полегшувало її муки.

Коли організм Ларески почав активно рости через гіпермобільність – вона постійно відчувала нестерпний біль. Дівчинка не ходила до школи, бо не могла нормально спати ночами. Лікарі заборонили їй займатися танцями або будь-яким видом спорту через ризик вивиху, але дівчинка все ж зайнялася пауерліфтингом, яким захоплюється і її батько.

У результаті тренувань дівчина підняла  тягу  вагою 105 кілограмів, що удвічі перевищує її власну вагу, і стала абсолютною рекордсменкою Великобританії.

Тренер Ларески, 43-річна Таня Джордж, каже, що хвороба дівчинки і є секрет її успіху – вона має більшу гнучкість у спині, ніж звичайні люди, і саме це дає їй перевагу.

За інформацією UAUA.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *