Початок року для Ужгородського національного університету ознаменувався підписанням нового міжнародного договору про співпрацю з одним із найбільших ВНЗ Російської Федерації – Уральським федеральним університетом імені першого Президента Російської Федерації Бориса Єльцина (УрФУ).

Це стало результатом попередньої співпраці під час зустрічей на офіційному рівні у вересні 2013 року. Відповідно до умов договору, основні напрями співробітництва орієнтовані на розвиток спільних дослідницьких і навчальних проектів, наукове співробітництво, стажування, обмін професорсько-викладацьким складом, студентами, магістрами та аспірантами, спільну організацію конференцій та видання наукової і науково-методичної літератури.

Однією з переваг підписання угоди для науковців УжНУ стане можливість безкоштовно публікувати наукові статті у друкованих виданнях УрФУ. Видавництво ВНЗ в Єкатеринбурзі є найбільшим і найпотужнішим у окрузі, щороку воно випускає понад 300 найменувань літератури. Серед них є 12 наукових журналів, що виходять друком двома мовами – англійською та російською, в них публікують роботи провідних російських науковців та закордонних фахівців.

 За інформацією УжНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу