За соціальних ініціатив Президента України в галузі освіти, у рамках Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2012 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентно-спроможна економіка, ефективна держава» Миколаївська обласна рада виділила значні кошти на підтримку обдарованої учнівської молоді Миколаївщини. Миколаївською обласною державною адміністрацією ініційовано проведення Літньої оздоровчої школи для обдарованої та здібної учнівської молоді, яка цьогоріч відбулася у с. Міжводне Чорноморського району АР Крим з 4 до 13 червня.

У роботі школи взяли участь 50 учнів ЗНЗ Миколаївської області – переможці ІІІ та IV етапів усеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. Навчальний процес забезпечили провідні спеціалісти та науковці ВНЗ, учителі-практики з різних куточків України (Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ). Варто зазначити, що, окрім навчання, діти мали достатньо вільного часу на розваги та відпочинок на березі Чорного моря, про що піклувалися вихователі Літньої школи (працівники МОІППО). Для вихованців школи проведено безліч розважальних заходів: вікторини, конкурси, змагання, свято талантів тощо.

Додому з Літньої школи діти їхали задоволені, у гарному настрої, сповнені приємних вражень та сподівань здобути нові перемоги на майбутніх інтелектуальних змаганнях й повернутися до Літньої школи наступного року.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу