Дмитро Табачник візьме участь у Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» - RIOМіністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник візьме участь у Конференції Організацій Об’єднаних Націй зі сталого розвитку «Ріо+20» у період з 20 до 22 червня  (м. Ріо-де-Жанейро, Федеративна Республіка Бразилія).

Конференція ООН зі сталого розвитку (Конференція «Ріо+20») – одна з найбільш масштабних міжнародних подій десятиліття, у рамках якої, світові лідери, представники міждержавних та неурядових організацій, бізнесу та інших груп підбиватимуть підсумки спільних зусиль у напрямку сталого розвитку людства, що були здійснені за останні 20 років, з часу історичного «Саміту Землі» у м. Ріо-де-Жанейро в 1992 році.

У рамках Конференції «Ріо+20» передбачається участь делегації України у переговорах із двох основних тем:

– «зелена» економіка у контексті сталого розвитку та викорінення крайньої бідності;

– інституційні рамки сталого розвитку.

Під час Конференції «Ріо+20» держави шукатимуть шляхи вирішення проблем сталого розвитку, пов’язаних із урбанізацією, енергетикою, водопостачанням, продуктами харчування та екосистемами, інтегрування критеріїв і принципів сталого розвитку в усі аспекти навчання, які забезпечували б формування стабільного і справедливого суспільства для всіх.

Крім того, заплановано зустріч міністра освіти і науки, молоді та спорту України з міністром освіти, науки і технології Федеративної Республіки Бразилія. Мета зустрічі – обговорення можливих напрямів співробітництва, зокрема, приєднання провідних вищих навчальних закладів України до урядової бразильської програми «Наука без кордонів», яка передбачає здобуття бразильськими студентами післядипломної освіти в закордонних вищих навчальних закладах.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *