Профтехосвітяни Дніпропетровщини налагоджують стосунки з колегами з інших регіонів по інтернет-зв’язку -Із метою обміну досвідом роботи обласних методичних служб професійно-технічної освіти, в рамках плану відкритих інтернет-заходів 2014 року між навчально-методичними центрами професійно-технічної освіти Дніпропетровської та Волинської областей 15 січня поточного року проведено відеоміст.

Під час заходу керівники навчально-методичних центрів ознайомили присутніх із основними напрямами та особливостями роботи методичних центрів ПТО у своїх регіонах, представили працівників своїх установ. Кожен методист під час відеомосту оголосив свої обов’язки на посаді, презентував цікаві напрацювання за власним напрямом роботи та розказав, які цікаві заходи проводяться в ПТНЗ області. Розмова вийшла творчою та професійною для двох сторін, оскільки в студіях жваво обговорювали спільну діяльність та ставили запитання-уточнення з того чи іншого напряму роботи методичної служби ПТО.

Після інтернет-спілкування ухвалили спільне рішення визначити та затвердити на поточний рік план таких заходів із визначенням конкретних питань для обговорення та вивчення досвіду роботи з залученням представників навчальних закладів, соціальних партнерів.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *