У Дніпропетровській області за підтримки голови обласної державної адміністрації Дмитра Колєснікова стартує ІІ етап регіонального конкурсу юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ».

Цьогоріч основною темою конкурсу є 200-річчя всесвітньо відомого українця Тараса Шевченка. Про це йшлося на нараді, присвяченій відзначенню на Дніпропетровщині ювілею Великого Кобзаря, що пройшла під головуванням першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Анатолія Крупського.

Як зазначив Анатолій Крупський, такі конкурси, як «Собори наших душ», є стимулом для розвитку творчих здібностей молоді, для їхньої самореалізації та вивчення культурної спадщини нашого народу.

Традиційно молоді літератори, які бажають узяти участь у конкурсі, представляють свої роботи в номінаціях «Поезія» та «Проза». Художники змагаються у «Живописі», «Нетрадиційному живописі», «Графіці» та «Комп’ютерній графіці». Серед юних композиторів кращого оберуть у категоріях «Академічна музика» та «Популярна музика».

Для учасників діють вікові критерії. Зокрема, визначено першу категорію – від 7 до 11 років, другу – від 11 до 15 років і третю – від 15 до 18 років.

Реєстрація робіт-учасників ІІ етапу конкурсу триватиме до 20 січня 2014 року. Імена призерів регіонального конкурсу «Собори наших душ» оголосять уже в квітні. Автори кращих робіт будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. 16-й збірник «Собори наших душ» побачить світ восени цього року.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу