Переможців найпрестижнішого інтелектуального змагання – ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – вчора, 16 січня, відзначали в Міносвіти і науки.

Міністр Дмитро Табачник особисто привітав 39 юних «шевченколюбів» з усієї України, вручив сертифікати, шеститомники Кобзаря та банківські картки, адже кожен із фіналістів відтепер отримуватиме державну стипендію Президента України.
Як подолати конкуренцію та здобути омріяну перемогу, учасники діляться з радістю та по-дитячому. Кажуть, варто бути щирими у захопленні творчістю Тараса Григоровича і цікавитися нею більше, ніж пропонує шкільна програма.

У свою чергу Сергій Гальченко, голова журі вже 4-го сезону конкурсу, зізнається, що комісія понад усе цінує неординарне мислення, особисті думки та науково-творчий підхід авторів робіт.

Саме тому за час існування мовно-літературного конкурсу свої сили спробували  понад  3 мільйони учнів не лише з України, а й із Канади, Молдови, Росії, Італії, Польщі  та інших країн.

Тому Дмитро Табачник переконаний, що міжнародний конкурс цілком може подарувати світу талановиту плеяду літературних митців – молодих письменників і журналістів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Дмитро Табачник: Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т. Шевченка подарує світу плеяду літературних митців – талановитих письменників, журналістів (відео)”
  1. Марто, добридень.
    Ви маєте розуміти, що нагороджували цього дня 39 переможців. Тому, надішліть на електронну адресу: duhova@pedpresa.com.ua свій контактний е-мейл, телефон та фото аби ми спробували Вам допомогти.

  2. Доброго дня) Я була присутня на тій церемонія, як нагороджувана. Так от. У мене досить нескромне прохання. Протягом церемонії один журналіст постійно мене фогографував. Потім виявилося, що це був кореспондент вашої газети (якщо я нічого не переплутала і це “Освіта України”). Високий чоловік з хвостиком. Я дуже прошу вислати мені ті фото. Якщо ж це не та газета, то підскажіть, як мені з цим журналістом зв*язатися. Буду страшенно вдячна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *