Сумський державний університет готуватиме фахівців біржової справи - images 5Сумський державний університет першим в Україні отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку «магістрів» за спеціальністю «Біржова діяльність».

Перший набір студентів на навчання за новою спеціальністю відбудеться влітку поточного року. Підготовка фахівців здійснюватиметься на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» будь-якого профілю. Ліцензійний обсяг набору – 30 осіб. 

Як зазначив завідувач кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю СумДУ Сергій Ілляшенко, навчальний план орієнтується на спрямування «Електронна біржа», вивчення напрямів і специфіки використання сучасних інформаційних технологій під час здійснення біржових операцій, передбачає залучення у навчальний процес практиків біржової справи.

Під час навчання студенти не лише опановуватимуть теоретичні знання щодо технологій біржової діяльності, а й набудуть практичних навичок із проведення біржових операцій і роботи з об’єктами інтелектуальної власності.

За інформацією прес-центру СумДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *