Наречений-2014. Який він? - 2013 9 29 11 36 30Зовнішньому вигляду нареченої в усі часи уваги приділяли більше, аніж образу нареченого – головне, щоб костюм був новий, а черевики сяяли. Сучасні чоловіки з таким несправедливим станом справ категорично не погоджуються, і готові відстоювати своє право на стильний і модний вигляд. Представляємо весільні тренди-2014 в чоловічій весільній моді!

Отже, нареченим у 2014 році рекомендують уникати чорних костюмів. А от чорний костюм із контрастним білим оздобленням буде не просто влучним вибором, а й підкреслить витончений смак і розуміння модних тенденцій.

Якщо ж молодому до душі темні кольори, краще обирати відтінки темно-синього, темно-коричневого або навіть темно-зеленого. Єдиний, чому дозволено бути беззастережно чорним, – фрак для найвибагливіших модників.

Що стосується фасону, то недбалість остаточно поступилася місцем неперевершеній елегантності. Безумовно, чоловік у злегка пом’ятому лляному піджаку не втратить своєї привабливості, але тільки якщо цей чоловік не наречений. Нареченому ж варто підібрати костюм так, щоб він облягав як рукавичка! Це може бути варіант тільки з піджаком, або ж піджак із жилеткою. При цьому жилетка може бути як з тієї ж тканини, що й костюм, так і контрастною – особливо модна «шотландка».

Переважною залишається класика – білосніжна сорочка ще нікому не псувала образу. Втім, цього року дизайнери грають із контрастами, і якщо костюм і краватку підібрали в тон, то сорочка може бути не лише кольоровою, а й із геометричним малюнком – пам’ятаємо про модну клітинку! Тільки варто не забути витримати єдиний стиль із сукнею нареченої. Особливу увагу зверніть на довжину рукава: за винятком ситуацій, коли це виправдано стилістично, рукав сорочки нареченого зобов’язаний бути довгим – і жодних вільностей!

Аксесуари ж нареченого вже давно – і подяка за це дизайнерам – не обмежуються краваткою і черевиками. Запонки, шпильки для краватки, кишенькові або наручні годинники, і навіть шкарпетки – всі ці деталі створюють образ нарівні з костюмом.

Що стосується краваток, то  раніше модним дизайнери вважали збіг у кольорі з костюмом або з кольоровими елементами сукні нареченої, якщо вони є. Краватка-метелик популярна не менше, ніж класичний варіант. До речі,  краватку можна замінити ремінцем-хусткою.

Черевики слід підбирати темних тонів, уникаючи чорного, в ідеалі – на кілька тонів темніші за костюм. Натуральна шкіра переважає у красі та стилі над штучними матеріалами, однак обирайте гладкий варіант – жодного тиснення під крокодила!

Запонки та шпильки для краватки краще варто обирати або з дорогоцінних металів, або вінтажні – в стилі «шеббі шик». Особливо високий клас підкреслять запонки з гравіюванням дати весілля та імені нареченої.

Але особливу увагу в сезоні 2014 дизайнери рекомендують звернути на бутоньєрку. Цей предмет, що раніше буквально повторював букет нареченої, сьогодні зазнає самостійності і стає зовсім окремою історією в загальному вигляді нареченого. Стиль прикраси може перегукуватися із загальним флористичним оформленням весілля, а може й бути зовсім окремим предметом, виконаним із штучних матеріалів.

Ну і зрозуміло, головним аксесуаром на всі часи для нареченого залишається паспорт – вкрай рекомендується не забути його вдома, під час метушні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *