На Миколаївщині працевлаштовують молодь з обмеженими фізичними можливостями - vybirayut vuz radi trudoustroystvaПідтримуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо сприяння ефективній зайнятості, в Миколаївській області продовжується робота щодо працевлаштування учнів і студентів з обмеженими фізичними можливостями  професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  проведено моніторинг працевлаштування учнів-інвалідів і студентів-інвалідів, які закінчили навчання в 2012-2013 рр.

Кількість учнів з обмеженими фізичними можливостями, які закінчили  ПТНЗ у 2012 році – 55 осіб, із них 39 – працевлаштовані. У 2013 році – 73 особи, із них 58 – працевлаштовані.

Кількість студентів з обмеженими фізичними можливостями, які закінчили ВНЗ І-ІV рівнів акредитації у 2012 році – 77 осіб, із них 67 – працевлаштовані. У 2013 році – 111 осіб, із них 99 – працевлаштовані.

Гарантії працевлаштування випускників освітніх закладів передбачені Кодексом законів про працю України (ст. 197) та Законом України «Про працю молоді» (ст. 7).

На сьогодні триває робота з органами влади та державними установами щодо удосконалення механізму працевлаштування студентів-інвалідів: Миколаївським обласним центром зайнятості, Фондом соціального захисту інвалідів та роботодавцями. Запроваджено проведення круглих столів, зустрічей з учнями та студентами з обмеженими фізичними можливостями ПТНЗ та ВНЗ із метою надання інформації щодо права на трудову діяльність та особливості працевлаштування людей з інвалідністю.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *