Викладачі факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вже не перший рік є учасниками спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Нещодавно викладачі університету Оксана Заболотна, Алла Гембарук, Олена Бевз взяли участь у черговому семінарі-зустрічі членів робочої групи проекту з учасниками проекту «Підготовка вчителя англійської мови в Узбекистані». Семінар проходив у столиці Узбекистану місті Ташкенті. 

Програма перебування була цікавою, інформативно насиченою та корисною. Під час зустрічі з представниками Британської Ради в Узбекистані, адміністрацією та викладачами Університету світових мов обговорювалися різні аспекти проблеми підготовки сучасного вчителя англійської мови.

Планами зустрічі також було передбачено вивчення досвіду підготовки вчителя англійської мови в Узбекистані шляхом аналізу навчальних планів, навчальних і робочих програм із фундаментальних дисциплін психолого-педагогічного циклу, фахових дисциплін і педагогічних (виробничих) практик Університету світових мов. Надзвичайно корисним і цікавим стало відвідування практичних занять з англійської мови та методики її викладання.

Усі учасники семінару були враженні позитивними змінами, що відбуваються в системі підготовки учителів англійської мови в Узбекистані. Цінний досвід, отриманий під час візиту, став основою для визначення шляхів удосконалення методичної підготовки майбутніх учителів англійської мови в Україні.

За інформацією УДПУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *