Як українські повітряні змії у небі Індії ширяли - dnjНещодавно в Республіці Індія відбувся Міжнародний фестиваль повітряних зміїв, у якому взяли участь команди з 27 країн світу та з дев’яти штатів Індії. Україну представляла команда комунального позашкільного навчального закладу «СЮТ Довгинцівського району» міста Кривого Рогу: Олег Сільченко, директор станції юних техніків, і його вихованець Вадим Подкопаєв.

Упродовж тижня учасники фестивалю побували в шести мальовничих містах Індії: Делі, Мумбаї, Сапутара, Баруч, Вододара та Ахмадабад, де продемонстрували свою майстерність у запусках повітряних зміїв і нічних польотах. На фестивалі були представлені всі класи зміїв, але найцікавішими за конструкторським рішенням і дизайном були безкаркасні надувні змії. 

Команда Дніпропетровщини брала участь не лише у фестивалі, а й у відкритті музею міста захоплюючої географії, історії та богослов’я «Дварка». О. Сільченко та В. Подкопаєв настільки приємно здивували організаторів і гостей фестивалю, що отримали запрошення взяти участь в аналогічному фестивалі у Малайзії та на чемпіонаті світу з майстерності виготовлення повітряних зміїв у Китайській Народній Республіці. 

Участь у фестивалі дала змогу обмінятися досвідом із представниками інших країн, підвищити рівень знань із технології виготовлення повітряних зміїв. 

А у квітні цього року в Дніпропетровську планується провести чемпіонат України із запуску повітряних зміїв. 

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *