Обираємо кращих юних поетів на освітньому порталі ПедПРЕСА! - detskie knigiУперше в Україні Міністерство освіти і науки, молоді та спорту разом з освітнім порталом ПедПРЕСА та з участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і митців оголошує Всеукраїнський фестиваль поезії для найменших митців та професійних майстрів римованого слова, адресованого дітям!

Минув перший місяць першого етапу Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії. Днями відбулася перша робоча зустріч співголів фестивалю заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського та знаного українського дитячого поета Григорія Фальковича.

Відбірковий етап триватиме до 10 вересня 2012 року. Протягом цього часу організатори збиратимуть  творчі роботи.

До участі запрошуємо юних – до 10 років, а також дорослих поетів, які пишуть дитячі вірші.

Номінації  Фестивалю:

 І.  Кращий  вірш  поетів:

1.  «Для немовлят»;

2.  «Для дітей віком  від 1 до 3 років;

3.  «Для дітей віком  від 3 до 6 років»;

4.  «Для молодших школярів».

 ІІ. Кращий  дитячий  вірш:

1.     «Вірші  дітей до 6 років»;

2.     «Вірші молодших школярів».

 ІІІ.  Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до віршів:

1.     «Роботи дітей  до  6 років»;

2.     «Роботи молодших школярів».

Для  участі у  першому  відбірковому  етапі  заявку з  позначкою номінації (відповідно зразка) та вірш чи сканований малюнок необхідно до 10 вересня 2012 року  надіслати на електронну адресу Festpoetiv2012@ukr.net. У межах кожної номінації один автор може представити не більше 3-х віршів, малюнків.

Заявка про участь у Фестивалі – завантажити

З 15 вересня по 15 жовтня 2012 року всі роботи учасників фестивалю можна буде побачити на порталі ПедПРЕСА (pedpresa.com). Кожен зможе проголосувати за твір, що сподобався. За результати голосування учасники, які наберуть найбільше голосів, отримають цінні призи від освітнього порталу ПедПРЕСА.

Другий, заключний, етап фестивалю відбудеться в Києві 24 жовтня 2012 року. До столиці будуть запрошені всі автори творів і робіт, відібрані спеціальним журі.

Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії покликаний відновити у суспільстві й у дитячому середовищі інтерес до поезії, активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дошкільнят та молодших школярів, популяризації кращих вітчизняних творів і сучасних авторів, поповнення фондів дошкільних та шкільних бібліотек зразковими сучасними виданнями  та поетичними творами!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

17 коментар до “Обираємо кращих юних поетів на освітньому порталі ПедПРЕСА!”
 1. Скажіть будь ласка чому так мало віршів викладено на голосуванні ? Як дізнатися чи лист ,що я відправляла ви отримали,бо на запип за адресою pr@pedpresa.com чи лист дійшов ,відповіді так і не отримала.

  1. На голосування виставлені вірші, які обрало журі фестивалю для голосування. Проте учасники голосування претендують на приз від порталу ПедПРЕСА, але всі, хто надіслав свої заявки, беруть участь у фестивалі і можуть претендувати на звання лауреатів і володарів гран-прі, яких обере і оголосить журі під час фінальної частини фестивалю.

    1. Імена переможців інтернет-голосування можна побачити у розділі КОНКУРСИ на порталі ПедПРЕСА

 2. Добрий день. Декілька днів назад я відправила лист на адресу pr@pedpresa.com з проханням надати відповідь про отримання наших творів, але відповідь так і не надали, в чому річ?

  1. Журі фестивалю вирішило відібрати для голосування на порталі ПедПРЕСА найкращі вірші учасників. Однак окремо від голосування журі визначить лауреатів і володарів гран-прі у кожній номінації, імена яких стануть відомі під час фінальної частини фестивалю. Тому не варто засмучуватися, якщо Ваша робота не представлена на голосуванні.

  2. Портал ПедПРЕСА не займався прийомом листів учасників фестивалю і відбором учасників голосування. Цю роботу виконували фахівці міністерства і члени журі.

  1. Через велику кількість робіт, які надійшлі в останні дні прийому заявок, і технічні проблеми пов’язані з цим, початок голосування довелося трохи відкласти. За кілька днів ми виправимо ситуацію. Про старт голосування ми повідомимо на головній сторінці порталу, у наших групах у соцмережах. Проголосувати можна буде у розділі КОНКУРСИ. На голосування за спеціальні призи від порталу ПедПРЕСА будуть виставлені роботи, які пройшли відбірковий етап. Окремо лауреатів і володарів гран-прі визначатиме жюрі фестивалю.

 3. Сьогодні вже 15вересня. Підкажіть, будь ласка, як можна проголосувати за дитячі твори.

  1. На жаль, через певні технічні проблеми і великою кількістю заявок, які надійшли від учасників в останні дні прийому, ми не встигли вчасно розмістити на порталі роботи, які пройшли відбірковий тур, для голосування. Але через декілька днів ми обов’язково це виправимо! Про старт голосувавання буде повідомлено на головній сторій сторінці порталу ПедПРЕСА. А проголосувати можна буде у розділі КОНКУРСИ

 4. Підкажіть, будь ласка, чи висилається учасникам фестивалю підтвердження про те, що їх завки з віршами отримані і прийняті до участі у конкурсі?

  1. Доброго дня! Контроль над забором віршів здійснюють спеціалісти відділу дошкільної та початкової освіти МОНмолодьспорту. Проте ви можете надіслати лист на адресу pr@pedpresa.com з прізвищем учасника і наші спеціалісти дадуть відповіді, чи отримали ми у міністерстві Ваш лист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *