Денис Силантьєв провів майстер-клас для севастопольських школярів -У Севастополі (Автономна Республіка Крим) уперше відбулося спортивне свято – майстер-клас заслуженого майстра спорту, призера Олімпійських ігор, чемпіона світу та Європи, чотириразового володаря Кубка світу з плавання Дениса Силантьєва «Містер Батерфляй».

У спортивно-оздоровчому комплексі Чорноморського філіалу Московського державного університету імені М. В. Ломоносова зібралося понад 200 севастопольських школярів, щоб повчитися у відомого плавця і самим продемонструвати Олімпійському призеру свою майстерність.

Юні плавці Севастопольської ДЮСШ №4 під керівництвом Дениса Силантьєва продемонстрували присутнім «Олімпійську зарядку» на суші та воді. А потім відбулися цікаві безкомпромісні чемпіонські запливи на дистанції 50 метрів батерфляєм. У трьох вікових групах змагалися хлопці і дівчата 1997 – 2005 років народження.

Денис Силантьєв провів майстер-клас для севастопольських школярів - %D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C 1(1)

Усі юні спортсмени отримали подарунки – вимпели ДЮСШ-4 та фото з автографом Дениса Силантьєва. Окрім того, переможців та призерів запливів на дистанції 50 метрів батерфляєм у всіх трьох вікових групах нагороджено грамотами і пам’ятними подарунками.

На святі в центрі уваги опинилися і ветерани плавання клубу «Таврида-майстерс», які пропагують спортивне довголіття та здоровий спосіб життя. Ветерани-плавці активно спілкувалися з школярами та разом із ними стартували в показовому запливі.

Денис Силантьєв провів майстер-клас для севастопольських школярів - %D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%A1%D0%B5%D0%B2 6(1)

У спортивному святі взяли участь В. Корнієць, заступник начальника управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації, В. Кенс, начальник Севастопольського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, В. Трубніков, заступник голови Севастопольського міського відділення НОК України.

«Я отримав величезне задоволення від спілкування з юними спортсменами, їхніми вчителями і тренерами, – зазначив Олімпійський призер Денис Силантьєв.  Варто відзначити й той факт – зацікавленість місцевих освітянських, спортивних та олімпійських керівників у подальшому розвитку масового плавання в Севастополі. Саме завдяки їм це спортивне свято з плавання пройшло організовано, чітко і весело. Звісно, найголовнішими виконавцями були севастопольські школярі. За це їм особлива подяка.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *