Про освітньо-кваліфікаційні рівні, співпрацю бізнесу й університетів, критерії оцінки знань, упровадження Національної рамки кваліфікацій і не тільки – йшлося в офісі Tempus цього вівторка, 28 січня, на нараді Національної команди експертів із реформування вищої освіти.

Тут під головуванням першого заступника галузевого міністра Євгена Суліми підбивали підсумки освітянських досягнень минулих років і визначалися з планом роботи комісії на рік поточний.

Євген Миколайович наголосив, що завдяки експертам вдалося втілити багато важливих проектів, проте основні напрями роботи залишаються актуальними.  Також цьогоріч особливу увагу планують приділити якості й модернізації навчальних програм, мобільності студентів і викладачів. Із останнім завданням обіцяє допомогти Tempus, а саме – свіжий для української освіти проект Еразмус+.

А ще члени Національної команди експертів на законодавчому рівні запланували максимально наблизити вітчизняну освіту до європейської.

До речі, Євгену Сулімі було вручено нагороду від програми Європейської комісії Tempus із нагоди 20-річчя дії проекту в Україні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *