Парад дитсадків майбутнього - img 4639У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту вперше відбувається виставка архітектурних дизайн-проектів дошкільних навчальних закладів.

Нагадуємо, що на засіданні Колегії МОНмольдьспорту ухвалено рішення щодо проведення огляду-конкурсу на кращий проект сучасного дошкільного навчального закладу. Організаційний комітет очолив заступник міністра – керівник апарату Петро Куліков, до речі, професійний будівельник.

До участі в огляді-конкурсі запрошено студентів вищих навчальних закладів (напрям – будівництво і архітектура). Також розглядатимуться проекти дитячих садків, що запропоновані фахівцями, авторськими  колективами фахівців, юридичними особами.

У рамках конкурсу очікується визначення архітектурного проекту дитячого садка, що відповідатиме вимогам сучасності та буде враховувати побажання практиків – працівників садків.

Першими  надійшли  проекти з Харківського  національного університету будівництва та архітектури і Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Парад дитсадків майбутнього - img 4592

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *