Уряд зробить усе можливе для відродження вітчизняної науки - Сергій Арбузов - fУряд працює в напрямку підтримки молодих талановитих науковців відповідними програмами. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов під час церемонії нагородження переможців конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». За його словами, держава має сприяти працевлаштуванню молодих фахівців та реалізації кращих наукових розробок.

Вітаючи переможців конкурсу разом з меценатом проекту – Віктором Пінчуком, а також всесвітньо відомим фізиком і футурологом Мічіо Каку, перший віце-прем’єр-міністр України побажав молоді не зупинятися на досягнутому й трансформувати свої ідеї у реальні проекти.

«В усьому світі рушійною силою економіки є освіта, знання та нові ідеї. Запевняю, що уряд робитиме все для того, щоб кожен з вас мав можливість втілювати власні наукові розробки у життя. Уряд усіма можливими ресурсами буде підтримувати процес відродження вітчизняної науки», – додав Сергій Арбузов.

Він також подякував меценатам, які допомагають талановитій молоді реалізувати свій потенціал.

«Подібні проекти дають можливість продемонструвати всім свій талант та наполегливість. Кожен з вас – це міцна запорука майбутнього нашої держави! Знаю, що сьогоднішні учасники – кращі з кращих, обрані з понад 2000 кандидатів. Ви – національна гордість!», – наголосив перший віце-прем’єр-міністр України, звертаючись до молоді.

Прес-служба першого віце-прем’єр-міністра

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *