Робота взимку шкодить психіці, - запевняють учені - 124Зима – це особливий період у житті людини, яка працює. Ми виходимо з дому, коли ще темно, і повертаємось уже в сутінках. Такий режим, зазначають лікарі, не може призвести ні до чого хорошого і загрожує серйозними відхиленнями в нервовій системі.

Людині необхідне сонячне світло, адже без нього розвивається депресія, відчуття постійної втоми і апатія. Вчені провели опитування. З’ясувалося, що 30 % людей взимку щодня встають затемна і приходять додому теж у темряві. Половина з цієї піддослідної групи стурбована відсутністю джерел денного світла. Кожен десятий поскаржився на нестачу будь-якого джерела природного освітлення на робочому місці.

Доктор Лаура Девідсон вважає, що необхідно встановлювати додаткові джерела світла в офісах. Контраст між освітленням від комп’ютера та загальною темрявою в приміщенні негативно позначається на зорі.

Крім того, було визначено найтяжчий день зими. Ним виявився третій понеділок січня. Зазвичай цей день найкоротший, погода виявляється не найприємнішою, часто залишаються борги з минулого року, а мотивація після новорічних свят падає.

За матеріалами МедВести

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *