Титул майстра спорту міжнародного класу з дзюдо належить тендітній українці -У Софії (Республіка Болгарія) фінішував Відкритий континентальний Кубок Європи з дзюдо, на якому успішно виступили вихованці Центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 Так, у вазі до 52 кг Тетяна Левицька показала другий результат. Зазначимо, що тільки у фіналі вона програла спортсменці Федеративної Республіки Німеччина Ромі Тарангул. Срібна нагорода такого престижного турніру допомогла Тетяні виконати норматив майстра спорту міжнародного класу.

У свою чергу серед юнаків Антон Савицький (Республіканське вище училище фізичної культури) у вазі до 100 кг показав п’ятий результат. А студент Тернопільського національного економічного університету Артем Фальбовський у вазі до 66 кг посів сьоме місце.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав срібну призерку Тетяну Левицьку та її наставників – заслужених тренерів України Віталія Самотуга та Ганну Каштанову – з успішними виступами на міжнародній арені, побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку та нових сходжень на спортивний Олімп.

 За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *