Восьмирічний силач готується підкорити світ - kostashВосьмирічний хлопець встановив національний рекорд України і вразив світ. До нього таких результатів іще не показували. Маленький киянин Андрій Косташ – нині дворазовий чемпіон України.

Торік хлопець здивував майстерністю та витривалістю. За дві  з половиною години школяр відтиснувся від підлоги чотири тисячі разів . А цього вересня хлопець переміг на спортивно-музичному фестивалі «Free Games».

За тренера хлопцеві – батько. Чоловік радісно підтримує всі спортивні починання сина – карате, плавання, спортивна гімнастика, пауерліфтин, і цей перелік можна продовжувати ще довго. Сьогодні наймолодший силач країни готується до встановлення світового рекорду та знімається в кіно. Його мрія – стати схожим на Арнольда Шварценеггера.

Підняти штангу в півтора рази важчу за себе – для Андрія не проблема.  А починав, як і всі, з легкої ваги. Щоб тримати себе у формі, щодня виконує весь комплекс вправ: розігрів, розтяжка, силові навантаження. Попереду найсерйозніші у житті змагання – жим 45 кілограмів, які дадуть хлопцеві титул світового чемпіона.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *