Львівська студентка Ольга Голодна штовхнула ядро і виборола "золото" - lkdjУ Запоріжжі фінішував чемпіонат України з легкої атлетики. В активі освітянських легкоатлетів – четверте місце і золота медаль. 

Порадувала своїх симпатиків студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Голодна, яка стала чемпіонкою України зі штовхання ядра. З результатом 18 метрів 15 сантиметрів Ольга Голодна зайняла перше місце. Вона виконала норматив для поїздки на Кубок Європи з метань, що відбудеться у березні в португальському місті Лієрія. Чемпіонку України підготував заслужений тренер Радянського Союзу Іван Паламарчук. 

Студент Національного університету державної податкової служби України Микита Захарченко фінішував четвертим на дистанції 60 метрів із бар’єрами – 8,10 секунди. Микита поповнив ряди майстрів спорту України. До змагань Захарченка готувала тренер Олена Голуб. 

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав чемпіонку та її наставника з успішним початком нового сезону та побажав нових сходжень на спортивний Олімп. 

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *