Малювання коміксів підвищує відповідальність -

Рівне стало другим містом України, яке побачило виставку дитячих коміксів про сталий розвиток. Експозиція повернулась із Королівства Швеція. Її авторами є українські учні, які у своїх коротких намальованих історіях зобразили дорослі проблеми та ситуації. Серед тем, які обрали школярі, – екологія, проблема раціонального використання ресурсів планети, відповідальний стиль життя. 

На виставці представлено понад 25 найкращих учнівських робіт з усієї України, які взяли участь в українсько-шведському проекті під назвою «Сприяння відповідальному способу життя через малювання коміксів». Першими дитячі роботи побачили мешканці Швеції, де їх презентували в грудні в публічній бібліотеці Стокгольму. Через сюжетні лінії коміксів школярі намагались показати, що вихід із будь-якої проблемної ситуації завжди є.

Малювання коміксів підвищує відповідальність - %D0%A0%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5 1(1)

Рівняни зможуть побачити роботи учнів у НВК № 2 «Школа-ліцей». Там експозиція пробуде до 7-го лютого. Після цього виставка попрямує до Тернополя та Білої Церкви.

За словами начальника обласного управління освіти та науки Григорія Таргонського, така виставка є частиною розвитку освіти для сталого розвитку регіону. Цього навчального року в 26 школах області стартував навчальний курс за вибором «Уроки для сталого розвитку», що має навчити школярів раціонально використовувати ресурси Землі.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *