19 медалей на чемпіонаті України здобули спортсмени РВУФК - 2013 07 29sports medal zoom width 225Вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1997 року народження та молодших. Спортсмени здобули 19 медалей різного ґатунку.

Найуспішніше виступила учениця десятого класу РВУФК Катерина Сіряк, яка фінішувала першою на дистанціях 800 і 1500 метрів. Її чемпіонські досягнення підтримали учень десятого класу Максим Пасєвін, а також одинадцятикласники РВУФК Олексій Мартиненко і Яна Качур. Так, Яна стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів і виграла срібну медаль на дистанції 400 метрів. Максим здобув «золото» на дистанції 2000 метрів із перешкодами і був другим на трикілометровій дистанції. В Олексія ? золота медаль в естафеті та «бронза» ? на дистанції 200 метрів.

Результати виступів юних легкоатлетів РВУФК:

Іванна Аврамчук (10-й клас) – 400 метрів – перше місце;

Павло Ляшенко (10-й клас) – естафета – перше місце;

Ксенія Пироженко (10-й клас) – 3000 метрів – перше місце, 1500 метрів – третє місце;

Анастасія Бризгіна (10-й клас) – 200 метрів – друге місце, 60 метрів – третє місце;

Максим Гордійчук (10-й клас) – 200 метрів – друге місце, естафета – третє місце;

Анастасія Думчева (11-й клас) – потрійний стрибок – друге місце;

Іван Гулянський (11-й клас) – 60 метрів з бар’єрами – друге місце;

Марія Старшинська (11-й клас) – 800 метрів – третє місце.

Чемпіонів і призерів до змагань готували тренери Віталій Приходько, Олександр Москаленко, Олександр Прокудін, Костянтин Окрайченко, Микола Батрух, Володимир Федорець, Сергій Шурмильов.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженков щиросердно привітав юну легкоатлетичну зміну та їхніх тренерів з успішними виступами на всеукраїнській арені та побажав хлопцям і дівчатам успішного навчання, міцного здоров’я, родинного затишку та нових вдалих стартів на легкоатлетичних змаганнях в Україні та світі.