Порахували! Завершилась І сесія з математики - ZNOМатематика на ЗНО-2013 за популярністю вперше випередила Історію України. На цей предмет зареєструвалося 61,2% всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Це свідчить про ріст зацікавленість нинішніх випускників у точних науках, на чому уже кілька років робить акцент Міністерство освіти і науки України. З’явилося на першу сесію тестування з математики 91% школярів.  

Відповіді першої сесії з математики УЦОЯО розмістить на сайті 13 червня о 16 годині. Про результати ЗНО центр оцінювання повідомить додатково.

Ті, хто обрали математику як необхідний предмет для вступу, але з поважних причин не змогли написати тести, можуть зареєструватися на додаткову сесію.

Правила такі: Впродовж п’яти робочих днів  (включно з днем складання тесту з певного предмету) потрібно подати до регламентної комісії свого регіонального центру заяву щодо участі в додатковій сесії. До заяви додати документи, що підтверджують поважні причини, які унеможливили проходження зовнішнього оцінювання у визначені терміни.

До поважних причин, що унеможливили проходження зовнішнього оцінювання, належать:

–          участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури і туризму України;

–          захворювання в період проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено довідкою форми 095/о або копією листка непрацездатності;

–          смерть рідних по крові або по шлюбу;

–          стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень тестування;

–          інші причини, що унеможливили участь у зовнішньому оцінюванні.

–          Інформація щодо місця та часу проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання зазначатиметься на інформаційних сторінках абітурієнтів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Порахували! Завершилась І сесія з математики”
  1. Друга сесія була значніше важча, якшо уже порівняти ці дві сесії, то з певненістю можна сказати, що рівень складності не на рівні, так, що вже тоді можна говорити про те, що всі абітуріенти на рівні якщо наша освіта дає такі завдання, які не відповідають рівню складності першій сесії. Я не розумію як сталося таке що завдання навіть не схожі ні на один із років або взяти попередні роки, то порівняно з ними цей рік суцільний жах, такої складності ще не було. Прошу розглянути нашу петицію і винести справедливе рішення!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *