3Doodler - винахід для художників - images 61Ручка називається 3Doodler. Це справжнісінький 3D-принтер, створений у вигляді ручки. Вона дає змогу буквально малювати об’ємні об’єкти без використання комп’ютера та програмного забезпечення. 3Doodler – це чудовий винахід, особливо для художників і дизайнерів

Ручка дуже легка, її вага – 200 грамів. Попереднє замовлення коштуватиме 75 доларів. У комплект входять два набори кольорових пластикових стержнів. 3Doodle підтримує дві швидкості «друку» – для швидкого заповнення великих ділянок і для делікатних робіт. Творці запевняють, що дуже швидко можна пристосуватися створювати нескладні форми, а малювання на площині взагалі не потребує особливих навичок.

3D-ручкою можна буде не тільки «писати від руки». На сайті можна буде завантажити шаблони деталей і роздрукувати їх на папері. Кожен з них можна просто «обводити» окремо, а потім збирати в тривимірну структуру, як конструктор. Автори проекту сподіваються, що користувачі постійно поповнюватимуть бібліотеку шаблонів і вона міститиме  тисячі моделей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *