24 березня в Донецькій гімназії № 72 відбувся обласний конкурс знавців біблійної історії та християнської етики.

 У заході взяли участь 53 учня 3-4 класів із 32 загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області.

Юні знавці біблійної історії та християнської етики продемонстрували знання, яких набули, вивчаючи курси «Дорога Добра», «Дорога Милосердя», «Дорога Доброчинності» та «Дорога Мудрості», мандруючи за програмою «Християнська етика в українській культурі», повідомляють в Управлінні освіти і науки Донецької ОДА.

29 вчителів християнської етики зустрілися за круглим столом, обмінялися досвідом роботи та обговорили кілька питань інтегрованого навчання і духовно-морального виховання учнів, впровадження курсу «Біблійна історія та християнська етика», курсової підготовки у співпраці з Церквою.

За підсумками роботи журі 11 учнів отримали високий результат і були разом зі своїми вчителями нагороджені Грамотами Митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона Донецької єпархії УПЦ і управління освіти і науки.

Понад 30 учнів отримали добрий результат, нагороджені грамотами управління освіти і науки, а їх учителі – подяками обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нагадаємо, що донецькі освітяни і представники місцевої єпархії УПЦ об’єдналися для упровадження в школах проекту «Формування ключових компетентностей особистості на основі Біблійної історії та християнських цінностей».

 Анна Цяцько

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу