Представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в рамках проведення ХІІ міжнародної «Курской Коренской ярмарки – 2012» на базі Курської академії державної та муніципальної служби взяли участь у проведенні Днів Науки України в Російській Федерації.

Під час візиту підписано Угоду про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Курською академією державної та муніципальної служби.

Сторони обговорили питання стану розвитку науки в Україні та Російській Федерації, отримання фахової освіти державними службовцями та працівниками органів муніципальної влади. Одним із ефективних напрямів покращення якості такої підготовки визначено стажування та підвищення кваліфікації, обмін досвідом між викладачами, реалізації програми мобільності студентів на базі зарубіжних вищих навчальних закладів, органів державної та муніципальної влади.

На пленарному засіданні в Курській академії державної та муніципальної служби заступник губернатора Курської області Людмила Гребенькова наголосила на необхідності розвитку співпраці між українськими та російськими ВНЗ. В. о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ПолтНТУ Олег Дурманенко у своєму виступі презентував Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка як провідний вищий навчальний заклад регіону, який займає вагоме місце серед вищих навчальних закладів України, проінформував про його діяльність, найвизначніші досягнення та результати наукових розробок викладачів та студентів університету.

Делегація ПолтНТУ взяла участь у засіданні Міжнародного круглого столу «Муніципальний сектор регіональної економіки: виклики сучасності», під час якого виступила з доповіддю «Реформування системи місцевого самоврядування в Україні» кандидат наук із державного управління Тетяна Паутова, яка розповіла про особливості навчання державних службовців в Україні та Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Це викликало зацікавленість у представників зарубіжних ВНЗ, які отримали вичерпні відповіді на питання щодо можливості стажування, обміну викладачами та студентами.

У рамках візиту відбулася робоча зустріч із ректором Курської академії державної та муніципальної служби Іриною Анциферовою, під час якої окреслені основні позиції щодо співробітництва і підписано Угоду про співпрацю.

Першим кроком для практичної реалізації Угоди буде обмін конкретизованими робочими планами щодо обміну групами студентів у жовтні 2012 року.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *