Вокалом, словом і танцями дивують на Донеччині - i 07022014 013Справжнє свято дитинства, творчості й таланту відбулося 5 лютого 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Добропілля. Цього дня в залі Центру зібралися діти, які живуть у прекрасних сім’ях, що носять горде звання багатодітних сімей. Учасники демонстрували свої таланти в різних номінаціях: хореографія, музично-інструментальне мистецтво, вокал, художнє слово, декоративно-прикладна творчість.

Конкурсантів фестивалю «Таланти багатодітної родини» вітали почесні гості – Добропільський міський голова Віктор Дерипаска та начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

«Підтримка багатодітних родин – одне з головних завдань у переліку нових соціальних ініціатив Глави держави і постійно перебуває на контролі органів міської влади,– наголосив Віктор Трохимович. – У Добропіллі створені всі умови для реалізації соціально направленої державної політики Президента України, в центрі якої ? сім’я, дитина, молодь».

«2013 рік, проголошений Президентом Віктором Януковичем Роком творчості, дав свої результати: тисячі талановитих та обдарованих дітей змогли реалізувати свої можливості в різноманітних конкурсах, фестивалях, проектах!» – зазначила Лілія Золкіна та побажала учасникам фестивалю вдалих виступів і перемог.

Після яскравих виступів поважне журі підбило підсумки та визначило переможців фестивалю, які візьмуть участь в обласному фестивалі «Таланти багатодітної родини».

Усі учасники фестивалю отримали призи та подарунки від голови Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Петра Древаля.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *