Відповідальні пальчики, або Лікування через гру - images 65Хвороби бувають різні. І способи лікування теж можуть бути дуже різними. Іноді допомагають таблетки, а іноді – гра.

Слов’янська акупунктура.

Розшифруємо це дивне словосполучення. Як відомо, акупунктура, яку також називають рефлексотерапією, – це вплив на організм спеціальними голками через особливі точки на тілі. Цей лікувально-оздоровчий метод – один із напрямів китайської медицини, що використовують для зняття болю і запобігання розвитку тих або інших захворювань.

Наші старослов’янські пальчикові ігри – це якраз різновид акупунктури, адже під час них ми стимулюємо роботу різних органів. Наприклад, кругові рухи пальцем по дитячій  долоньці спрямовані на стимуляцію роботи ШКТ, а точки на кінчику кожного пальчика відповідальні за роботу того або іншого органу: вказівний – за шлунок, безіменний – за роботу ЦНС, середній – за роботу печінки, мізинець – за серце.

Так під час гри, легко натискаючи на ті або інші точки, ми допомагаємо нашим органам впоратися зі своїми функціями. Тож пальчикові ігри  не лише розвивають дитину, а й у прямому значенні цього слова зміцнюють її здоров’я!

За матеріалами сайту www.likar.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *