У МОН готують документи про вищу освіту нового зразка - dkhj7 лютого 2014 року під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулася нарада з питань підготовки документів про вищу освіту.

У нараді взяли участь ректори київських вищих навчальних закладів, представники Національної академії педагогічних наук, державного підприємства «Інфоресурс», Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Зазначимо, що з 1 січня 2014 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою затверджено новий зразок додатка до диплома про вищу освіту. Відповідною постановою затверджено зразок додатка до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Європейський додаток до диплома запроваджений у вищих навчальних закладах на виконання зобов’язань України як країни-учасниці Болонського процесу. Додаток нового зразка буде обов’язковим документом до всіх дипломів про вищу освіту та надрукований українською та англійською мовами. Новий додаток до диплома надає можливість об’єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу. Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника ВНЗ, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

За словами Євгена Суліми, найближчим часом розпочнеться видача дипломів і нових додатків до них, адже завершується навчальний процес на старших курсах ВНЗ.

Під час наради обговорювали питання заповнення додатків до диплома, зокрема, формулювання назв кваліфікації в документах про вищу освіту; опис результатів навчання в розділі «вимоги програми навчання» у додатку до диплома про вищу освіту; переклад змісту додатка англійською мовою, питання перекладу назв спеціальностей і напрямів підготовки.

Окрім того, обговорено питання щодо внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти відповідно до вимог нового додатка до диплома.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *