18 червня 2012 року в  Біловодському районі для вчителів «Основ здоров’я», психологів, соціальних педагогів відбувся навчальний семінар-тренінг «Що молодь знає про ВІЛ/СНІД». Захід організували управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації разом із Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Тренер семінару, методист кафедри управління освітою ЛОІППО Т. Ізюмська висвітлила  сучасну педагогічну методику розвитку життєвих навичок, яка базується на гуманістичних ідеалах, повазі до прав людини, делікатному ставленні до ґендерних проблем. Учасники семінару-тренінгу отримали базову інформацію з проблем ВІЛ/СНІДу, програму курсу, відомості про її концепцію та методологічні засади, практичні рекомендації з упровадження в програми загальноосвітнього навчального закладу, матеріали для проведення тренінгів. А також методичний посібник для педагога-тренера і практичний посібник тренінгів життєвих навичок, складений авторами проекту Т. Воронцовою, В. Пономаренком.

Наступний етап навчання передбачає проведення тренінгів уже саме педагогами. Після закінчення навчальних семінарів учасники отримають сертифікати про проходження навчання за проектом «Захисти себе від ВІЛ», що надасть їм можливість упроваджувати програму у своєму навчальному закладі.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *