ДАІ прикликала янголів-охоронців для захисту дітей на дорогах - angelyataЯнголів-охоронців, які мають оберігати учнів дорогою додому чи до школи, діти зробили самотужки. А навчили їх інспектори Миколаївського обласного управління ДАІ, вони провели для дітей повчальний урок «Безпека дитячими руками».

Узимку короткий світловий день. А ввечері, коли школярі повертаються з уроків, їх просто не видно на дорозі. Адже лише деякі учні одягнені в одяг зі спеціальними світловідбивними аплікаціями. Більшість батьків обирає тепле зимове вбрання, а не помітне. Тож зробити учнів справжніми світлячками вирішили інспектори ДАІ.ДАІ прикликала янголів-охоронців для захисту дітей на дорогах - trans

Кожному школяреві дали спеціальну світловідбивну стрічку. Із неї  третьокласники залюбки вирізали янголят. Їх так захопив процес, що вони зробили світловідбивні витинанки не тільки для себе, а й для друзів. Готових янголят учні почепили на власні ранці із думкою, що тепер навіть у найтемніший час їх буде видно у світлі фар.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *