У Києві неабияка активність серед учасників ЗНО-2014 - znoАбітурієнти міста Києва виявилися спритнішими за своїх колег із області, а також за вступників Черкаської та Чернігівської областей. Саме від киян надійшло найбільше заяв на участь у ЗНО-2014.

Київський регіональний центр повідомляє, що від дня старту реєстраційної кампанії на розгляд регламентної комісії надійшло 9 тисяч 122 пакети документів. Із них 3 тисячі 259 – із Києва, 2 тисячі 327 – з Київської області, 1 тисяча 783 – з Черкаської та 1 тисяча 753 – із Чернігівської.  

Водночас, попри таку статистику, абітурієнти продовжують помилятися. Тож регламентна комісія змушена відмовляти в реєстрації. Таким чином фахівці забракували пакети документів 555 вступникам.

Особи, чиї документи не пройшли перевірки, мають можливість виправити неточності та надіслати виправлений пакет для повторної перевірки. Однак вносити зміни та виправляти помилки можна лише до 19 березня. Цю дату перевірятимуть за поштовим штемпелем.

Нагадуємо, що перевірити статус своєї реєстраційної заяви можна на сайті регіонального центру. Учасники, які пройшли реєстрацію, вже можуть скористатися власними інформаційними сторінками, розміщеними на веб-ресурсі Київського РЦОЯО.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Києві неабияка активність серед учасників ЗНО-2014”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *