Болгарський скульптор створив найшвидший велосипед у світі - images 71Болгарський скульптор Георгі Георгієв створив найшвидший велосипед у світі. Транспорт називається “Варна Дьябло”, адже  винахідник народився і виріс у місті Варна.
Георгі не фізик і раніше ніколи не цікавився формулами та цифрами. За словами винахідника, при створенні велосипеда він просто прислухався до інтуїції.
Болгарин складав велосипед у своєму гаражі. Крім того, він відмовився від корпоративного спонсорства з філософських причин і зайнявся самофінансуванням.

Максимальна швидкість “Варна Дьябло” становила 129 км / год. Пристрій має кабіну та передній ланцюговий привід, що оптимізує простір усередині велосипеда. Канадський велосипедист Сем Віттінгем, який випробував винахід, перебував у лежачому положенні в нижній частині корпусу. Георгі встановив верхню оболонку, що не давала змоги навколишньому повітрю проникнути в кабіну та порушити її аеродинаміку. Кисень проникав у корпус велосипеда за допомогою двох вузьких отворів. Через нестачу повітря кожного разу після пробігу Сем був на межі непритомності.

За матеріалами сайту  novosti-n.mk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *