У Сумському кадетському корпусі конкурс становив сім осіб на одне навчальне місце -У Сумському кадетському корпусі завершилася вступна кампанія, що стала найчисленнішою за останні кілька років. Цього року конкурс становив сім осіб на одне навчальне місце. За даними голови Сумської обласної держадміністрації Юрія Чмиря, нині набір кадетів збільшений з 600 до 1 000 осіб.

“Я вважаю, що вже сьогодні потрібно думати про п’ятитисячну кількість учнів і про те, що тут в майбутньому буде створено військову академію. За престижність навчання в цьому навчальному закладі ми ще будемо боротися з провідними ВНЗ інших країн”, – зазначив голова Сумської обласної держадміністрації Юрій Чмирь.

Восени Сумський кадетський корпус відзначатиме свій 110-річний ювілей. До цього часу очікується повернення в стіни кадетського корпусу його історичної реліквії – бойового прапора, що є символом Всесвітнього кадетського руху. Унікальний прапор зберігається в Нью-Йорку в одному з православних храмів. Для цього вже розпочато реконструкцію кадетської корпусної церкви Іоана Богослова. Над відновленням іконостасу і вівтаря працюють найкращі майстри-реставратори.

За матеріалами Комсомольская правда в Украине

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *