24 березня в Україні відбулося пробне незалежне оцінювання-2012. Цього дня майбутні студенти складали тест з української мови і літератури, фізики, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мови, всесвітньої історії.

«Особисто для мене екзамен був не надто тяжким, тому що англійська – мій профіль.  Порівняно з минулим роком, особлива різниця не відчувається. За приблизними підрахунками, на особистій сторінці абітурієнта я орієнтовно набрала 190 балів. Результатом я задоволена,» – розповіла учениця Києво-Святошинської районної класичної гімназії Ярослава.

Проте, далеко не всі школярі були задоволені якістю тестів. « Тест складений не за шкільною програмою, він більше орієнтований на тих, для кого англійська є профільним предметом у школі. Було багато незнайомих слів, запитання на логіку побудовані так, що в запропонованих відповідях підходило по 2-3 слова. Найлегшим у цих тестах був твір. Напевно, єдине завдання, яке відповідало програмі ЗНО,» – повідомив учень середньої загальноосвітньої  школи №  168, Дмитро.

Нагадаємо, що другий етап пробного тестування відбудеться 31 березня 2012. Учні складатимуть математику, історію України, хімію, географію, російську мову.

Галицький Андрій, Гольфамід Богдана

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу