0 463
Дітей з гір привезуть на море 20 Червня, 2012 Педагогічна Преса

20 червня, як повідомили у Головному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації, на відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» на VІ тематичну оздоровчу зміну «ХХ Міжнародний дитячий кінофестиваль «Артек» відправили 86 прикарпатських дітей.

Серед них – 12 сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, троє інвалідів, 25 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 13 – з багатодітних та малозабезпечених родин, 17 обдарованих дітей, 4 відмінники навчання, 9 учасників Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні» та троє фіналістів Національного відбору на конкурс дитячої пісні «Євробачення-2012».

Упродовж 22 – 24 червня будуть направлені на оздоровлення ще 313 дітей з районів та міст області, які потребують соціальної уваги і підтримки. Зокрема, з 22 червня 50 дітей оздоровлюватимуться в ДЗСТ «Верховина», що в селищі Верховина, з 23 червня 41 дитина відпочиватиме в УДЦ «Молода гвардія», що в Одесі, а 35 – у ПЗОВ «Прикарпатські зорі», що в с. Слобода Коломийського району.
З 24 червня 60 дітей зміцнюватимуть здоров’я у ДЗСТ «Перлина Карпат» у с. Вигодівка Долинського району, 80 вихованців приїдуть до ДЗСТ «Карпатські зорі» у Косові та 47 дітей буде направлено в ПЗОВ «Романтик», що в Скадовську  Херсонської області.

За матеріалами vezha.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *